Zapraszamy na darmowe warsztaty z prawa budowlanego!

Data: 23-06-2017    Drukuj     Udostępnij     Udostępnij

Zapraszamy na darmowe warsztaty z prawa budowlanego!
Doskonała okazja dla przedsiębiorców, aby wzbogacić się w wiedzę przydatną do prowadzenia i rozwoju własnych firm. W środę, 28 czerwca, w siedzibie Młodzieżowego Domu Kultury „Iskra” przy ul. Okrzei 9 odbędą się bezpłatne warsztaty z prawa budowlanego. Na wydarzenie zapraszają Eligiusz Komarowski – starosta pilski oraz Milena Tomasz – powiatowy inspektor nadzoru budowlanego.

- Pracując na stanowisku starosty, spotykam się z wieloma osobami, które składają wnioski o pozwolenia na budowę. Część złożonych dokumentów wymaga poprawek, co oczywiście zabiera bezcenny czas. Warto zadbać o znajomość prawa, które pomoże zapobiec ewentualnym pomyłkom. Wychodzimy naprzeciw przedsiębiorcom realizującym inwestycje budowlane. Wierzymy, że z naszym wsparciem będzie im znacznie łatwiej przebrnąć przez gąszcz przepisów, dlatego serdecznie zapraszam wszystkich zainteresowanych na środowe warsztaty – powiedział starosta Eligiusz Komarowski.

Program warsztatów:

10:00 – Otwarcie warsztatów – Eligiusz Komarowski, starosta pilski i Milena Tomasz, powiatowy inspektor nadzoru budowlanego
10:15 – 11:00 – Prelekcja „Proces pozyskiwania pozwoleń na budowę” – Aleksandra Kinowska, dyrektor Wydziału Architektury i Budownictwa Starostwa Powiatowego w Pile
11:00 – 11:30 – Dyskusja
11:30 – 12:30 – Prelekcja „Proces realizacji inwestycji. Utrzymanie obiektów budowlanych. Samowole budowlane” – Milena Tomasz, powiatowy inspektor nadzoru budowlanego
12:30 – 14:30 – Dyskusja
14:30 – Zakończenie

Na zgłoszenia do udziału w warsztatach czekamy pod adresem: promocja@powiat.pila.pl
W czasie warsztatów, od godz. 10:00 na stoiskach w holu MDK dyżurować będą specjaliści – pracownicy Wydziału Architektury i Budownictwa oraz Powiatowego Inspektoratu Nadzoru Budowlanego, którzy na bieżąco będą udzielać porad dla Państwa firm.